Przemysłowe programatory μC, Flash, …
AKTUALNOŚCI

BPM Microsystems kolejny raz wprowadza na rynek nową technologię - 9-tą generację uniwersalnych, najszybszych na rynku programatorów mikrokontrolerów i pamięci flash. Bazują one na tej samej sprawdzonej technologii Vector Engine® BitBlast, która wcześniej zapewniła inżynierskiemu programatorowi Flashstream® pozycję najszybszego programatora pamięci flash na rynku. W prezentowanej 9-tej generacji połączono zalety i rozwiązania dwóch poprzednich generacji 8 i 7. Dano m.in. możliwość wykorzystania adapterów typu FVE, FX, FX2/FX4 z obu generacji co istotnie redukuje koszty użytkownikom poprzednich rozwiązań. W 9-tej generacji jednak przede wszystkim 6,5 krotnie zwiększono szybkość ładowania programowanych danych - do 25MB/s i to równolegle do wszystkich „site’ow” jednocześnie. Nie bez znaczenia jest nowoczesny wygląd ręcznych urządzeń.

W ramach 9-tej generacji oferowane są trzy urządzenia:

  • Ręczny programator inżynierski 1900
  • Ręczny programator produkcyjny 2900
  • Przemysłowy automat programujący 3900

PRODUKTY

BPM Microsystems oferuje pełne spektrum uniwersalnych programatorów obejmujące:

Programatory firmy BPM zaspakajają wszelkie potrzeby klientów od jednostkowego, laboratoryjnego do masowego, przemysłowego programowania dowolnych układów. W urządzeniach 8 Generacji konstrukcja oparta jest o wiodącą technologię Vector Engine® BitBlast zapewniającą uniwersalność, nieograniczone możliwości implementowania nowych algorytmów i nieosiągalną przez konkurencyjne rozwiązania wydajność. Wszystkie produkty objęte są profesjonalnym wsparciem technicznym i regularnymi uaktualnieniami oprogramowania.

We wszystkich programatorach firmy BPM, inżynierskich i produkcyjnych, stosowane są te same algorytmy. Pozwala to maksymalnie skrócić czas ich opracowywania i wdrażania najnowszych pojawiających się na rynku układów programowalnych zarówno w nowych projektach jak i na produkcji. Wszystkie programatory firmy BPM są obsługiwane przez jedno uniwersalne oprogramowanie oprogramowanie sterujące.

BPM Microsytems oferuje darmowe update’y oprogramowania w całym okresie użytkowania programatorów. Poprzez BPWin, klienci mają dostęp do nowych algorytmów (specjalne mogą być extra płatne) i użytecznych narzędzi programowych jak API, serializacja lub JobMaster™. Jobmaster™ pozwala użytkownikom łatwo zdefiniować nastawy, zapamiętać je i transferować wraz z danymi programującymi w formie zadań między oddziałami firmy lub kontrahentami rozrzuconymi po całym kraju lub świecie.

Ofertę uzupełniają liczne akcesoria.

Obejmują one moduły podstawek stanowiące elektro-mechaniczny interfejs między programowanym układem a programatorem. Ich precyzyjna konstrukcja zapewnia wysokiej jakości przebiegi sygnałów programujących, zapewniając tym samym wysoki uzysk i to już przy pierwszej próbie programowania Zaletą rozwiązań BPM jest pośrednie gniazdo montowane na płytce PCB modułu, w które to wsadza się ulegającą zużyciu podstawkę zaciskową do programowania. Takie rozwiązanie pozwala wymienić tylko zużytą podstawkę i zachować resztę konstrukcji modułu. Redukuje to koszty wymiany podstawek nawet o 75%.

Dostępne są też akcesoria upraszczające manualne operacje związane z procesem programowania oraz opcjonalne wyposażenie automatów programujących. Czynią one proces programowania bardziej efektywnym.

Wszystko powyższe gwarantuje najniższe możliwe koszty programowania w rozliczeniu na pojedynczy układ.

O BPM Microsystems

BPM Microsystems, założone w 1985 roku jest wiodącym światowym dostawcą ręcznych i automatycznych systemów programowania mikrokontrolerów, pamięci flash i innych programowalnych układów, obsługującym producentów elektroniki i dostawców półprzewodników. Siedziba, centrum projektowe i zakład produkcyjny zlokalizowane są w Huston, Teksas. W oparciu o światową sieć dystrybucji BPM pokrywa 57 krajów. Od początku działalności produkty firmy BPM wyznaczają przemysłowe standardy. Między innymi BPM wprowadził na rynek najszybszą technologię Vector Engine® BitBlast programowania pamięci flash. Obecnie oferuje więc najbardziej efektywne wielkoseryjne, przemysłowe systemy programowania układów, gwarantując najmniejsze koszty jednostkowe. Inżynierowie BPM odpowiedzialni za implementację nowych układów współpracują z ponad 190 producentami półprzewodników aby ciągle dodawać certyfikowane algorytmy, aby dostarczać klientom to czego oczekują.