Rozwiązania ISP
Autoryzowany dystrybutor

dla programowania w systemie docelowym

2800ISP

 

2800ISP jest wysoko wydajnym programatorem do zapisywania pamięci zamontowanych już w układzie docelowym. Jako produkt 8-ej generacji programuje z utra-szybkością wszelkiego typu układy włączając w to eMMC, SD, PATA, PCM, NAND, NOR, MCU.

2800ISP, dzięki technologii Vector Engine Co-Processor® BitBlast jest w stanie osiągnąć szczytową szybkość operacyjną 24Gbits/s oraz szybkości cyklów zapisu/odczytu bliskie teoretycznym limitom technologii półprzewodników. Unikatowe w technice ISP jest też równoległe podawanie adresów i danych przy jednoczesnym programowaniu 16 układów. Wszystko to stanowi dużą przewagę nad konkurencyjnymi rozwiązaniami ISP.

2800ISP wymaga dopasowania do konkretnych potrzeb klienta przez inżynierów BPM, którzy na podstawie dokumentacji PCB opracowują rozwiązanie pod klucz. Z tym półautomatycznym programatorem, dostarczane jest też dopasowane oprogramowanie. Sama stacja ma wymienną kasetę ze szpilkami ostrzowymi, która może być zmieniana do różnych zadań, a w przyszłości rekonfigurowana do nowych potrzeb.