Pakowarki i liczarki elementów

WG Electronics oferuje ręczne i automatyczne urządzenia do pakowania podzespołów w tłoczone taśmy wykorzystywane później w procesie automatycznego montażu np. na maszynach „pick & place”. Z założenia są one przeznaczone dla elementów elektronicznych lecz mogą również być wykorzystane w innych branżach do pakowania drobnych elementów mechanicznych. Ofertę uzupełniają testery siły zrywania taśmy zabezpieczającej i urządzenia do optycznej kontroli zapakowanych układów tak istotne dla zapewnienia bezawaryjnego procesu produkcyjnego. Innym uzupełnieniem są urządzenia służące do łączenia (sklejania) taśm nośnych z częściowo już zużytych rolek.

Ofertę adresujemy do firm, które:

  • produkują podzespoły elektroniczne lub drobne elementy mechaniczne,
  • w procesie produkcji realizują na podzespołach serwisy off-line’owe (np. programowanie, testowanie, …) po których muszą zapakować elementy w nośniki akceptowane przez maszyny montujące,
  • przepakowują elementy z mniej wygodnych dla automatów montażowych nośników do taśm np. dla podniesienia wydajności montażu automatycznego,
  • świadczą usługi w zakresie serwisów off-line’owych na podzespołach lub stricte w zakresie samego przepakowywania elementów.

Dostępne są przy tym również rozwiązania OEM pozwalające zintegrować operacje pakowania w ramach automatycznego procesu technologicznego np. z automatycznym testowaniem lub programowaniem elementów.

WG Electronics oferuje również urządzenia do koncesjonowania podzespołów – ręczne i automatyczne liczarki podzespołów. Są one powszechnie wykorzystywane w gospodarce materiałowej w magazynach firm produkcyjnych i dostawców podzespołów do odliczania potrzebnej ilości elementów.

WG Electronics oferuje produkty firmy:

   

Urządzenia firmy V-TEK od lat pracują na całym świecie. Cechuje je duża trwałość i niezawodność.