Urządzenia i systemy X-ray
Autoryzowany dystrybutor
PRODUKTY

Creative Electron jest producentem urządzeń rentgenowskich do nieniszczących badań wykonywanych w trakcie kontroli jakości różnych produktów. Dostarcza standardowe kabiny inspekcyjne jak również rozwiązania specjalizowane projektowane pod wymagania klienta. Znajdują one zastosowania w kontroli jakości, badaniach materiałów i wykrywaniu podzespołów podrobionych.

Creative Electron cały czas usprawnia swoje rozwiązania co pozwala oferować na rynku unikatowy pakiet – znakomity obraz, zaawansowaną automatyzację badań i konkurencyjne ceny.

Standardowymi produktami są:

Urządzenia te są adresowane głównie do producentów elektroniki ale mogą również znaleźć zastosowanie w innych gałęziach przemysłu np. do identyfikacji defektów w produktach i podzespołach mechanicznych.

O CREATIVE ELECTRON

Creative Electron został założony 2008 z prostym przesłaniem – budować najlepsze systemy inspekcji rentgenowskiej na świecie. Pierwsze lata zostały poświęcone tworzeniu technologii i zbieraniu doświadczeń. W tym okresie firma współpracowała z agendami rządu USA rozwiązując problemy w obszarze obronności i bezpieczeństwa wewnętrznego. Zdobyte w ten sposób wiedza i doświadczenie zaowocowały serią urządzeń do inspekcji rentgenowskiej TruView.

Creative Electron wystartował w garażu, podobnie jak wiele innych czołowych firm z Kalifornii np. HP lub Apple. Również wzorem tych firm stworzył inspirujący zespół inżynierów i techników realizujący przysłowiowe amerykańskie marzenie, że tylko niebo ogranicza jeśli zejdą się wielkie idee z niewyobrażalną pracowitością. To wszystko poparte stałym wzrostem rocznych dochodów znajduje uznanie naszych partnerów i klientów.

Creative Electron zaopatruje głównie firmy przemysłu elektronicznego na różnym etapie rozwoju – od garażowych do wielkich koncernów. Jest też otwarta na inne branże.