Rozwiązania Boundary-Scan
Autoryzowany dystrybutor
PRODUKTYStruktura systemu testowego opartego o technologię Boundary-ScanRozwój produktów JTAG Technologies

JTAG Technologies jest źródłem innowacyjnych rozwiązań i liderem rynku testowania zmontowanych pakietów elektronicznych i programowania układów (pamięci, mikrokontrolerów, PLD, …) opartych o Technologię Boundary-Scan (B-S) zwaną metodą skanowania ścieżki krawędziowej.


JTAG Technologies, bazując na głębokiej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu w przemyśle elektronicznym, tworzy wysokiej jakości narzędzia sprzętowe i programowe, które idealnie trafiają w potrzeby testowania urządzeń i programowania układów już zamontowanych przed jakimi stoją dziś zakłady produkcyjne. Innowacyjne rozwiązania, które proponujemy, umożliwiają efektywne i dogłębne testowanie zmontowanych płyt PCB oraz programowanie układów w systemie docelowym (ISP). Pomagają realizować procesy projektowania i produkcji na poziomie najniższych możliwych kosztów.


JTAG Technologies, w zależności od obszaru zastosowań, oferuje dedykowane pakiety sprzętu i oprogranowania jak następuje:

Chcielibyśmy w szczególności zwrócić uwagę na rozwiązanie nisko-kosztowe dla testowania pakietów elektronicznych:

Oferta jest uzupełniona szeroką gamą usług bazujących na technologii B-S jak szkolenia, treningi, konsultacje, projekty “pod klucz” itp.

O JTAG

JTAG Technologies zostało założone w 1993 przez zespół profesjonalistów związanych i mających udokumentowane osiągnięcia w zakresie przemysłowego testowania urządzeń elektronicznych. Firma specjalizuje się w testowaniu zmontowanych obwodów drukowanych i programowaniu układów już na nich zamontowanych. Robi to w oparciu o technologię Boundary-Scan zdefiniowaną jako standard IEEE 1149.1.

Założyciele JTAG Technologies zaczęli stosować ten standard i technologie od wczesnych lat 80-tych. Przez cały ten czas do dzisiaj, budowali swoją wiodącą pozycję na rynku innowacyjnymi rozwiązaniami wynikającymi z praktyki i olbrzymiego doświadczenia.

JTAG Technology główną siedzibę ma w Eindhoven, Holandia, a dziś też biura w Ameryce Północnej, Azji i Europie oraz sieć doświadczonych autoryzowanych dystrybutorów. Korzystając z tych możliwości obsługuje zarówno światowych liderów projektowania i produkcji elektronicznej jak np. Alcatel-Lucent, Ericsson, Flextronics, Honeywell, Medtronic, Motorola, Nokia, Philips, Raytheon, Rockwell-Collins, Samsung, Sanmina-SCI, Scientific Atlanta, Sony jak i mniejsze lokalne firmy.

JTAG Technologies, kierując się swoją misją, oferuje wszystkim klientom wartość dodaną w postaci najwyższej jakości produktów sprzętowych i programowych pozwalających zoptymalizować proces testowania produkcji i korzyści płynące z wdrożenia technologii B-S.