„Z roku na rok, niestety, nie ubywa nam lat,
lecz przynajmniej po części się stajemy mądrzejsi”

Jacek Korczakowski do pieśni Boba Dylana „The Times They Are a-Changin’”

WG Electronics jako wieloletni autoryzowany dystrybutor renomowanych firm światowych dostarcza oprogramowanie, urządzenia i materiały eksploatacyjne dla przemysłu elektronicznego. Oferta w zakresie wspomagania procesu projektowania urządzeń elektronicznych, a w szczególności projektowania zintegrowanych systemów mikroprocesorowych, adresowana jest głównie do inżynierów projektantów, naukowców oraz wykładowców uczelni technicznych. Oferta w zakresie wspomagania procesu produkcji specjalistycznymi urządzeniami i oprogramowaniem adresowana jest do wytwórców elektroniki. Naszą specjalnością są m.in.:

  • sprzęt i oprogramowanie narzędziowe dla mikrokontrolerów
  • oprogramowanie CAD do projektowania i symulacji funkcjonalnej układów elektronicznych
  • testowanie „boundary scan”
  • przemysłowe, ręczne i automatyczne programatory Flash, µC
  • maszyny i materiały „Tape & Reel” do pakowania elementów, liczarki komponentów.

WG Electronics prowadząc sprzedaż zaawansowanych technologicznie produktów, oferuje kompletne rozwiązania techniczne problemów naszych klientów poprzez odpowiednie rekomendacje oraz przed- i posprzedażne profesjonalne wsparcie techniczne. Za wyborem współpracy z nami przemawiają:

  • Wiedza  –  wnoszona przez kreatywny zespół wykształconych i doświadczonych elektroników pracujących na rzecz naszych klientów,
  • Doświadczenie  –  wynikające z wieloletniej działalności (od 1989) w zakresie projektowania urządzeń elektronicznych, programowania µC, produkcji elektronicznej oraz sprzedaży podzespołów, oprogramowania, urządzeń elektronicznych i urządzeń technologicznych dla przemysłu elektronicznego,
  • Jakość  –  gwarantowana przez najnowocześniejszą technologię oferowaną przez naszych partnerów handlowych, wynikająca z niezawodności oferowanych produktów oraz poziomu handlowej i technicznej obsługi.

WG Electronics, mając jednorodny i dobrze zdefiniowany profil, skupia się na wybranych obszarach działania, stara się być ekspertem w obsługiwanych tematach, a śledząc postęp techniki planować własny rozwój stosownie do zmieniającego się rynku. Naszą misją jest wprowadzanie na rynek nowych technologii. Tak widzimy teraźniejszość i też przyszłość naszej firmy. Liczymy, że Państwo, decydując się na naszą ofertę, również zwiążą z naszą firmą po części swoją przyszłość.

Zapraszamy do współpracy.

Prezes Zarządu
Tadeusz Górnicki